test

Overzicht deelnemers

Naam deelnemer Website Productsoort
365 dagen bloemen www.365dagenbloemen.nl Zeer breed assortiment snijbloemen
ABZ Seeds Gourmet Strawberries www.abz-strawberry.com Aardbei Summer Breeze Cherry
Always Kalanchoe www.kalanchoe.nl Bloeiende Kalanchoes - enkelbloemig, gevuldbloemig en specials
Ansu www.ansu.eu Winnaar Glazen Tulp Award 2021, categorie Concept
Barendse Freesia www.barendsefreesia.com Winnaar Greenovation Award 2020, duurzaam geproduceerde Freesia,
FreGanzia
Berg Est bv, Van den  www.vandenbergest.nl Kamerhortensia's
Bernhard Premium www.bernhard.nl Witte Avalanche+ rozen
Bernhard Plantenkwekerij BV www.bernhard.nl Phalaenopsis en diverse voorjaarsbloeiers,
waaronder Sundaville/Mandevilla.
Broekhof www.broekhof.nl Verpakkingen en decoratiematerialen voor bloemen en planten.
Bunnik Plants www.bunnikplants.nl Kamerplanten en toegevoegde waarde (verschillende materialen)
Deliflor Chrysanten www.deliflor.nl Pluischrysant Ritual
Dillewijn Zwapak www.dillewijnzwapak.nl several packaging products like FSC paper, sustainable items like buckets,
flower food aso
Dutch Lily Masters www.dutchlilymasters.nl Lelies
Dymak Holland BV www.dymak.nl Toegevoegde waarde voor de sierteeld, zoals keramieken
potten en mandwerk.
Evanthia BV www.evanthia.nl Veredelaar van snijbloemen en planten
Faboulous Freesia www.flowerfactor.nl Freesia
FlorAmor www.floramor.be Azalea Indica & Clivia
FN Kempen www.fnkempen.nl Vaste planten
Fresco Flowers www.frescoflowers.nl Rozen
Houwenplant www.houwenplant.nl Anthurium, Heliconia, Euphorbia milii en phalaenopsis
Just Chrysanthemum www.justchrys.com Snijchrysanten
Kapiteyn Group www.kapiteyn.nl Calla
Laak Orchids, Ter www.orchidee.nl Winnaar Glazen Tulp Award 2021, categorie Kamerplant Bloeiend
Liesvelden, de www.deliesvelden.nl Helleborus, Zantedeschia, Primula Saxifraga enz.
Marginpar www.marginpar.com Winnaar Glazen Tulp Award 2021, categorie Snijbloemen
MPS www.my-mps.com Certificatie op het gebied van duurzaamheid
Nolina Kwekerijen B.V. www.nolina.nl Nolina potrozen en tuinplanten
Perfect Plants BV www.perfectplants.nl Spathiphyllum, Calathea, Helleborus, Sarracenia, divers
uitgangsmateriaal, weefselkweek
Royal Van Zanten www.royalvanzanten.com Snij- en pot & bedding producten van chrysant, alstroemeria, statice,
limonium, bouvardia
Summit Gerbera www.summitgerbera.com Gerbera & Germini
Tass b.v., Kwekerij www.kwekerijtass.nl Winnaar Glazen Tulp Award 2021, categorie groene Kamerplant 
Tesselaar Alstroemeria www.tesselaaralstroemeria.nl Alstroemeria
Tulpen Promotie Nederland www.Tulpenpromotie.nl Gebroeide tulpen, dus brede snijtulpenassortiment
Unicumfreesia www.unicumfreesia.nl Freesia's
Van der Voort Potplanten www.vandervoort.nl  Spathiphyllum, Azalea, Anthurium, Ludisia
Van der Wilt Gerbera's www.vanderwiltgerberas.nl Mini Gerbera's
Vilosa www.vilosa.nl Kalanchoe, Botanische kalanchoe,  Celosia, Princettia,
Visser Horti Systems/ Viscon Aimfresh b.v. www.visser.eu Watersysteem voor potplanten op een eb en vloed vloer
Vitro Plus B.V. www.vitroplus.nl Ferns, starters and full grown products
VivelaFleur B.V. www.vivelafleur.nl BLOOM-SHAPER
WBE (Westland Bloemen Export) www.wbe.nl Diverse decoratiegroen, varens, palmen, grassen, mossen,
eucalyptussen, exoten etcetra
Van Woudenberg Tuinplanten www.vwtuinplanten.nl  Winnaar Glazen Tulp Award 2021, categorie Tuinplanten